Platba

Platba kartou

Platby kartou sú jednou z najpopulárnejších platobných metód na svete. V našom eShope môžeš platiť kartami VISA, Visa Electron, MasterCard, Maestro alebo aj kreditnými kartami Diners Club či Discover. Nemusíš mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť kartu cez zabezpečenú platobnú bránu a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budeš presmerovaný na stránky CardPay pre dokončenie platby. Priradenie platby k objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút po úhrade.

Bezpečnosť pri platbe kartou

Ako zákazník vyplnís objednávku v eShope a po zvolení platby kartou budeš presmerovaný na zabezpečenú webovú stránku Tatra banky - CardPay.

  1. Na danej stránke vyplnís nasledovné údaje: číslo svojej karty, platnosť karty, ochranný CVV 2/CVC 2 kód (nájdeš ho na zadnej strane svojej karty - 3 čísla uvedené na podpisovom pásiku a v prípade 3-D Secure aj heslo)
  2. Údaje potvrdíš po kontrole sumy a názvu eShopu (Think Bigger)
  3. Následne budeš presmerovaný späť do eShopu a my dostaneme ihneď notifikáciu o výsledku platby, na základe ktorej môžeme tovar expedovať.

Bezpečnosť je garantovaná použitím technológie 3-D Secure, ktorá je podporovaná kartovými spoločnosťami VISA a MasterCard. Technológia 3-D Secure garantuje ochranu obchodníka aj v prípade, ak je použitá karta, ktorá nie je zaradená do programu 3-D Secure.

Prevodom vopred

 

Ak si zvolíš platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky ti na email pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet, na ten istý email obdržíš informáciu o prijatí platby a daňový doklad. Pri platbe prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby
  • je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky; v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú

 

Platobné údaje:

Názov účtu: Think Bigger, s.r.o.
Banka: Tatra Banka
Kód banky: 1100
Účet: 2943003687
IBAN: SK97 1100 0000 0029 4300 3687
BIC (SWIFT):  TATRSKBX